Ota yhteyttä

Kuinka ottaa meihin yhteyttä?

Valitse sinulle sopivin tapa ottaa meihin yhteyttä – joko alla olevalla lomakkeella tai ottamalla suoraan yhteyttä henkilöstöömme. Täytäthän lomakkeeseen mahdollisimman monta kenttää, jotta voimme tarjota nopeampaa ja tarkempaa apua. Henkilöstömme yhteystiedot löytyvät lomakkeen alapuolelta.

Päätoimipiste

Harvia headquaters at Muurame

Harvian pääkonttori

PL 12 Teollisuustie 1-7 40951 Muurame SUOMI

availability

Ma-Pe klo 8.00 – 16.00 (paitsi Suomen kansallisina juhlapyhinä)

Puhelujen hinnat

Kiinteästä verkosta: 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min Matkapuhelimesta: 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min Ulkomailta: tavallinen ulkomaanpuheluhinta (Sis. ALV. 24%)

Yhteydenottolomake tekniseen neuvontaan

Voit ottaa meihin yhteyttä kaikkiin Harvia-tuotteisiin liittyen

Jos asiasi ei koske Harvian tuotteita, ole hyvä ja ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen harvia@harvia.fi

Markkinointiin liittyvissä ei-kiireellisissä asioissa voit laittaa sähköpostia osoitteeseen marketing@harvia.fi.

Tuotetiedot
Yhteystietosi

Henkilökuntamme

Tuotetuki

Voit ottaa yhteyttä Harvian tuotetukeen soittamalla numeroon: +358 207 464 030.

Tuotepäällikkömme auttavat mielellään sinua tuotteisiin liittyvissä ongelmissa. Tuotetuen puhelinpalvelu on auki seuraavasti:

ma-pe klo 8-16 (yritysasiakkaat)
ma-pe klo 9-15 (kuluttaja-asiakkaat)

Suomen kansallisina juhlapyhinä tuotetuki on suljettu.

Puheluiden verolliset hinnat:

Kiinteästä verkosta: 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min
Matkapuhelimesta: 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min
Ulkomailta: Tavallinen ulkomaanpuheluhinta

Jos asiasi koskee jo hankittua Harvian tuotetta, seuraavat tiedot on hyvä olla valmiina:

  • Tuotteen tyyppi

  • Tuotteen sarjanumero

  • Kuitti/ Tuotteen ikä

  • Mahdolliset aikaisemmat huoltotoimenpiteet

Teemu Harvia

Teemu Harvia

Tekninen johtaja

Teknisen neuvonnan esimies


teemu.harvia@harvia.fi

Kimmo Riuttanen

Kimmo Riuttanen

Tuotepäällikkö


kimmo.riuttanen@harvia.fi

Markku Haapoja

Markku Haapoja

Tuotepäällikkö


markku.haapoja@harvia.fi

Arto Hakala

Arto Hakala

Tuotepäällikkö


arto.hakala@harvia.fi

Jari Kovanen

Jari Kovanen

Tuotepäällikkö

Varaosat


jari.kovanen@harvia.fi

Kari Kovalainen

Kari Kovalainen

Tekninen neuvonta

Lauderatkaisut & saunareklamaatiot


kari.kovalainen@harvia.fi

Jälleenmyyjät

World map

Etsi lähin jälleenmyyjäsi

Unelmiesi sauna- & spa-elämys odottaa sinua.

Tieto- tai tietoturvaloukkauksia koskeva ilmoitus

Voit ilmoittaa tietoturvaloukkauksesta sähköpostilla osoitteeseen abuse@harvia.fi